OUR STORES

VISIT OUR NEW
STORE IN NEW YORK

294 Bay Meadows Ave.
Bay Shore, NY 11706

پرسش های اطلاعاتی

پرسش های متداول

این یکی از سوالات رایجی است که در مصاحبه های کاری پرسیده می شود. شما به عنوان یک شخص علاقه مند و عاشق مهندسی نرم افزار، باید تأکیدتان بر روی شوق و اشتیاق تان به توسعه نرم افزار و کار با سیستم های کامپیوتری باشد.

مثلاً ممکن است سرتان که شلوغ شود و کارهای متنوع زیادی به شما سپرده شود، نتوانید آن ها را مدیریت کنید و گاهی بخشی از آن ها را فراموش کنید. می توانید بگویید که مدتی است همه کارهای خود را در نرم افزارهای برنامه ریزی (مانند Trello) ثبت می کنید و در حال رفع این نقطه ضعف خود هستید.

تمامی استرس ها و اضطراب هایی که برای رفتن به مصاحبه کاری را دارید، پشت در مصاحبه جا بگذارید، یک نفس عمیق بکشید و جوابی که از قبل برای این سوال آماده کرده اید را خیلی رسا و واضح بیان کنید.

جواب این سوال باید کاملاً صادقانه باشد. در واقع کارفرما و مصاحبه کننده می خواهند میزان تجربه و شناخت شما نسبت به چالش ها و موانع موجود در مسیر توسعه نرم افزار و وبسایت را بفهمند.

اگر با چالش هایی در طول پروژه مواجه بودید و بر آن ها غلبه کرده اید، حتماً آن ها را طوری بیان کنید که مهارت حل مسئله و توانایی مدیریت و رهبری شما را نشان دهد.

این هم یکی دیگر از سوالات معروف مصاحبه های کاری است؛ اما با این حال باید خیلی با دقت به این سوال پاسخ دهید. مدیر عامل شرکت می خواهد بداند که چه کسی از متقاضیان استخدام می خواهد واقعاً در شرکت او کار کند.

اطلاعات درباره ما

برای هر گونه سوال با ما تماس بگیرید