صفحه درباره ما برای آشنایی بیشتر با ما

شرکت معتبر ایران ای تی

شرکت ایران آی تی با در اختیار داشتن نیروهای مجرب و مسلط در این شاخه از خدمات فناوری اطلاعات شما را در این مسیر همراهی و پشتیبانی می کند

درباره فروشگاه آنلاین ما

صفحه فروشگاهی در دسترس می باشد

شرکت ایران آی تی در سال 1399 تاسیس وبا هدف میل به ارتقای سطح کیفی و کمی خدمات پشتیبانی در زمینه آی تی به مشتریان در جهت تداوم ارائه این خدمات گام بر میدارد. این شرکت وظیفه ارائه خدمات و پشتیبانی تخصصی در زمینه های متفاوتی از جمله نصب، راه اندازی، تعمیر، نگهداری، تعویض کلیه قطعات و تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری و تجهیزات جانبی و نگهداری و پشتیبانی و آموزش نرم افزارهای کامپیوتری و شبکه را دارد.

386 مشتری ها
275 پروژه های پایان یافته
15 اعضای تیم
4 دفاتر
255 مشتری های راضی
156 کارهای طراحی

ما ایده های شما را به واقعیت تبدیل می کنیم

شرکت مهندسی ایران آی تی

شركت ایران آی تی همواره سعی نموده است، خدمات گسترده خود را به گونه ای ارائه نماید، كه سرویس گیرندگان این شركت، بهترین نتیجه ممكن را با توجه به خدمات ارائه شده گرفته و همكاری مستمری را با این شركت داشته باشند. پشتیبانی صحیح و ادامه دار یكی از مسائلی است كه پرسنل این شركت همواره مد نظر داشته و توانسته اند پاسخگوی بموقع مشكلات و نیازهای خدمات گیرندگان باشند. تجربه این درس را به ما آموخته است كه تحقیق اولیه، تعیین هدف، انجام صحیح و به موقع خدمات، می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد.